Informacje o blogu


Cześć cieszę się, że jesteś na moim blogu!

Nazywam się Anna Ceberek. Zdecydowałam się dzielić wiedzą którą zdobyłam i nadal zdobywam pracując w branży finansowej.

Moja misja:

Zebrać wiedzę z zakresu rynku finansowego (leasingów, kredytów, ubezpieczeń) aby łatwiej było zrozumieć teorię i móc ją zastosować w praktyce.

Skąd ten pomysł?

Dlaczego postanowiłam dzielić się wiedzą z innymi:

Pracując w branży finansowej przez wiele lat odpowiadam na pytania osób z którymi współpracuję jak również klientów. Nie zawsze udaje się w prosty sposób uzyskać odpowiedzi na zadawane pytanie, a tym bardziej je zapamiętać. Dlatego jak już włożę raz swój czas na znalezienie odpowiedzi staram się zrobić notatkę z danego zagadnienia, tak aby po raz kolejny nie tracić czasu na poszukiwanie odpowiedzi.

Teraz wiedzą którą zdobywam staram się podzielić z innymi, wierząc że przyda się także Tobie, że będziesz mógł podobnie jak ja w łatwy sposób znaleźć odpowiedź na różne zagadnienia z dziedziny rynku finansowego.

Robienie notatek w różnych miejscach nie ułatwiało mi szybkiego ich odnalezienia, dlatego postanowiłam coś z tym zrobić, a mianowicie podzielić je tematycznie, spisać i zamieścić w uporządkowany sposób. Piszę to i sama nie wierzę, że w końcu chcę i mogę to wszystko zrobić. Od wielu osób słyszę, że jestem zorganizowania, chociaż sama twierdzę, że jest zupełnie odwrotnie, kto wie może się mylę, może inni wiedzą o nas więcej niż my sami J.

Postanowiłam spisywać poszczególne zagadnienia tak aby sobie ułatwić szybkie odnalezienie ich. Po co mam spisywać treści tylko dla siebie i trzymać je na własnym komputerze jak może na niektóre z nich Ty także szukasz odpowiedzi.


Co może być lepszego od pomagania innym, otrzymywania dowodów wdzięczności i świadomości, że dzięki temu co robisz, być może komuś coś ułatwisz.


Mam do Ciebie prośbę: jeśli cokolwiek co przeczytasz na moim blogu uznasz za wartościowe, to KONIECZNIE mi o tym powiedz. Wiedząc, że Tobie się to przydaje, ja będę czuła potrzebę napisania kolejnego artykułu.

4 Komentarze

 1. Cześć Aniu, gratuluję pomysłu i trzymam kciuki! mnie pomogłaś :-) dziękuję i pozdrawiam Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Beatko, bardzo się cieszę że mogłam pomóc :) Mam nadzieję że kolejne moje wpisy również będą przydatne :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

   Usuń
 2. Aniu, podziwiam za mobilizację i umiejętność dzielenia się z innymi swoją wiedzą :) Twoja znajomość tematu finansowania i ubezpieczeń na pewno będzie dla wielu osób bardzo przydatna. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu dziękuję bardzo :) Z tą mobilizacją tu u mnie jest różnie ale najważniejsze to móc dzielić się wiedzą z innymi.

   Usuń

Dane osobowe podane dobrowolnie w komentarzu będą przetwarzane w celu i na zasadach określonych w Klauzuli informacyjnej zamieszczonej pod adresem https://ultra-ubezpieczenia.pl/rodo/.